25. 9. 2021 | Mistrovský | 8.kolo | Muži A

Dočekal Vojtěch - Smutný Tomáš, Fiala Radim, Šarközy Ivan, Matoušek Martin - Liška Alois, Chalupský Jiří, Machát Jakub, Machálek Patrik (77 min. Milošic Ladislav) - Sláma Jiří, Jaroš Jiří (86 min. Soldán Miroslav)

Branky Fk Střelice

75 min. Jaroš Jiří

Doplňující informace

Utkání v Tuřanech nám hodně nesedlo, hráli jsme bez většího nasazení a jakéhokoliv nápadu směrem dopředu. A i když ani domácí tým příliš fotbalovosti nenabídl, hrála se oboustranná nakopávaná bez vážnějších brankových příležitostí. Nakonec přece jen dvě branky padly, nejprve na straně domácích, kdy brejk v 70 minutě po našem rohovém kopu skončil pro domácí vedením 1:0. Z vedení se ovšem neradovali dlouho, o pět minut později v 75 minutě se dokázal přes dva obránce domácích uvolnit Sláma a přesnou přihrávkou naservíroval míč Jarošovi, který pohodlně srovnal na 1:1. Závěr utkání se nesl ve stejném duchu jako předchozí minuty a tak si obě mužstva připsala po bodu za spravedlivou remízu.