8. 8. 2021 | Mistrovský | 1.kolo | Muži A

Dočekal Vojtěch - Fiala Radim (81 min. Smutný Tomáš), Karaffa František, Rýzner Michal, Matoušek Martin - Liška Alois (81 min. Machát Adam), Chalupský Jiří, Kulička Petr, Machát Jakub - Sláma Jiří (60 min. Buchtík Miloš), Šarközy Ivan (71 min. Jaroš Jiří)

Branky Fk Střelice

10 min. Liška Alois

Doplňující informace

V prvním kole nového ročníku k nám zavítal ambiciózní tým z Pohořelic. Hned od úvodu utkání byl vidět kvalitní fotbal na nejvyšší úrovni 1.B soutěže. Lépe do utkání vstoupili hosté, kteří díky lehké teči ve zdi po přímém volném kopu šli do vedení, 1:0. Po pár minutách ovšem bylo vyrovnáno, kdy si na přesnou přihrávku Šarközyho naběhl Liška a v nájezdu na brankáře nezaváhal, 1:1. V první půli měli více ze hry hosté z Pohořelic, ale naše pozorná obrana již žádnou vážnější šanci hostím nedopustila. I naše náznaky šancí nenašli správné zakončení a tak se šlo do poločasové přestávky za nerozhodného stavu.

Do druhé jsme naopak vstoupilo lépe naše mužstvo a během 25 minut si vypracovalo tři velké brankové příležitosti, které ovšem brankou neskončili a tak přišel trest na opačný straně. Po několika chybách jsme darovali hostům rohový kop, po kterém dokázal hostující hráč tečovat na přední tyčce tak, že zapadl pod břevno naší brány a hosté šli do vedení, 1:2. V závěru jsme hráli vabank, dokázali jsme hostující mužstvo přitlačit ke své bráně, ale do vážnější šance jsme již dostat nedokázali, naopak hostům vyšel v samotném závěru rychlý brejk a bylo po zápase, 1:3.

Nezbývá než Pohořelicím pogratulovat k vítězství a zkusit naplno bodovat v Újezdě u Brna, kam zamíříme v neděli 15.8., utkání má výkop ve 14:30 h.