3. 10. 2021 | Mistrovský | 9.kolo | Muži A

Sestava FK Střelice

Dočekal Vojtěch - Vaculík Tomáš, Karaffa František, Fiala Radim, Matoušek Martin - Liška Alois, Sláma Jiří, (84 min. Valouch Petr), Machát Jakub, Machálek Patrik - Herinek Lukáš (77 min. Machát Adam), Jaroš Jiří

Branky Fk Střelice

11 min., 18 min. a 39 min. Sláma Jiří, 13 min. Jaroš Jiří

Doplňující informace

Souboj o druhé místo v tabulce nám vyšel náramně a díky našemu výbornému vstupu do utkání jsme získali tři body. Hned od úvodu se hrál fotbal, který musel bavit. Z úvodního tlaku jsme v 11 minutě vytěžili pokutový kop po faulu na Jaroše, který následně Sláma proměňuje v naše vedení, 1:0. O dvě minuty později se radujeme opět, kdy si kanonýr Jaroš našel míč před velkým vápnem a umístěnou placírkou k tyči rozšířil svůj brankostroj na krásných 12 branek v devíti odehraných kolech, 2:0. A v 18 minutě bylo prakticky rozhodnuto po nádherné střele Slámy, 3:0. Miroslav se přesto nevzdávala, lehce využilo našeho uspokojení a ve 20 minutě po střele opět z dálky snižuje na 3:1. Dvacet minut hry, čtyři branky, šance na obou stranách, pro diváky krásná podívaná. A to z naší strany nebylo všechno, ve 39 minutě kroutí Sláma roh přímo do brány tak, že překvapí i hostujícího brankáře a dovršuje tak svůj hattrick, 4:1.

Po poločase snů, se druhou půli soustředíme hlavně na to, aby jsme nedostali zbytečnou branku, která by hosty dostala zpět do hry, to se neděje a i když ani naše snaha dopředu nepřináší žádnou branku, končí utkání naší zaslouženou výhrou a posunem na druhé místo tabulky.